Alexander Balandin: Elulugu, Loovus, Karjäär, Isiklik Elu

Aleksander Sergeevitš Balandin on kuulus Venemaa sportlane, võimleja, Venemaa austatud spordimeister, Venemaa kunstilise võimlemise rahvusmeeskonna liige.

Alexander Balandin: elulugu, loovus, karjäär, isiklik elu

Alexander Balandin on võimleja, kes sündis 20. juunil 1989 Karjalas, nimelt Petroskoi. Lapsepõlvest alates armastas Sasha sporti teha ja 5-aastaselt saatis ema ta võimlemisosakonda. Sasha näitas alati võidu tahet ja tegi kõvasti tööd.

Pilt
Pilt

Carier start

Üsna varsti saavutas Sasha suurepäraseid tulemusi ja suutis jõuda kõrgeima professionaalsuse tasemeni, ta osales rahvusvahelistel võistlustel, juba 2007. aastal saavutas Sasha maailmakarika 3. koha. Moskvas peetud kümnendal maailmameistrivõistlustel saavutas Saša esikoha ja 11. aastal tuli ta Venemaa meistrivõistluste võitjaks.

Pilt
Pilt

12. aastal Euroopa meistrivõistlustel saavutas Alexander 2. koha. Balandini spordikarjääris olümpiamängudel võitu pole: Saša tahtis pääseda osalejate nimekirja, kuid loovutas koha Konstantin Plužhnikovile.

Tõsine vigastus

Paraku maandus Balandin Jekaterinburgis peetud Venemaa karikavõistlustel Balandin ebaõnnestunult ja sai reieluuvigastuse, sportlane pidi võistluselt taanduma. Aleksander elas üle kaks suurt operatsiooni, mis möödusid probleemideta.

Pilt
Pilt

Pärast operatsioone saadeti Saša Moskva sanatooriumisse. Balandin taastus kiiresti ja jätkas endisel kujul treenimist. Pärast restaureerimist tegi Aleksander oma esinemisprogrammi keeruliseks, muutes mõned elemendid keerulisemaks.

Esinemine olümpial

Lähenes Balandini karjääri kõige otsustavam hetk - Inglismaal 12. aastal peetud olümpiamängud, just Sasha sai peamiseks osaluskandidaadiks. Kahjuks ei võitnud sportlane sellel olümpial ühtegi medalit.

Pilt
Pilt

Kohtunikud, sportlased ja pealtvaatajad väitsid üksmeelselt, et Aleksander väärib hõbemedalit. Sellel olümpiaadil sai Aleksander alles 4. koha, võit oli väga lähedal.

Teised olümpiamängud

2014. aastal võitis Balandin Euroopa meistrivõistlustel kaks kuldmedalit, ühe individuaalvõistluses ja teise võistkondlikus arvestuses. Pärast võistlust tuli Aleksander operatsioonile minna, minevikuvigastus kandis oma osa.

Pilt
Pilt

Pärast operatsiooni naasis Sasha koolitusele, kuid veetis nad poolel teel. Unustada tasus olümpia, mis toimus 16. aastal Rio de Janeiros. Sasha sai aru, et see oli viimane võimalus olümpiale pääseda, Balandin lõpetas oma sportlaskarjääri.

Nüüd töötab Sasha treenerina kõrgemate spordioskuste koolis.

Isiklik elu

Alexander on võimleja, kes sai tuntuks oma sportlike saavutuste poolest. Aleksander ei levita pere kohta, kuid paljud teavad, et sportlasel on naine, kellega ta tutvus Internetis.