Maxim Sheiko: Elulugu, Loovus, Karjäär, Isiklik Elu

Sisukord:

Šeiko Maxim Nikolajevitš on praegune sporditõstja tõstmises. Tema arvel on spordivõistlustel palju auhindu ja võite.

Maxim Sheiko: elulugu, loovus, karjäär, isiklik elu

Biograafia

Tulevane meister tõstmises tõstmises sündis 80ndate lõpus Venemaa äärelinnas Kholmski linnas. Teismelisena sai Maxim teada spordi olemasolust, millega ta tegeleks kogu elu. Niipea, kui õpilane kohalikule tõstesektsioonile tuli, nägi treener temas potentsiaali.

Pilt
Pilt

Noor Sheiko treenis väga visalt ja tulemused polnud kaua oodata. Sportlane näitas oma esimesi kordaminekuid kohalikul turniiril, mis peeti linnapuhkuse auks 2000. aastate alguses. 16-aastaselt alistus noor tõstja enam kui kahesaja kilogrammisele kangile, tõstis selle üle pea ja purustas 2004. aasta kaalukategooria kangide puhta ja jõnksu maailmarekordi.

Pilt
Pilt

Lisaks sportlikele saavutustele pole väljapaistev sportlane unustanud ka vaimset arengut. Pärast 11 kooliklassi lõpetamist otsustasin omandada kõrghariduse. Lõpetanud instituudi spordi erialal.

Spordialased saavutused

Pärast hämmastavat esinemist oma esimesel esimesel turniiril hakkas Maxim aktiivselt osalema erinevatel võistlustel. Aasta hiljem läks ta juunioride Euroopa meistrivõistlustele ja võitis oma lemmikspordis oma teise hiilgava võidu. Seejärel osales ta võistlustel Kanaari saartel ja Venemaal, teenis vastavalt teise ja kolmanda koha.

Pilt
Pilt

2009. aastal käis ta Lõuna-Venemaal tõstmisvõistlustel, esines osalejate grupis, kelle kaal oli alla 105 kg. Ta praktiliselt võitis, kuid tõstetud kaalu erinevuse tõttu sai hõbemedali.

Pilt
Pilt

Kolme aasta pärast naasis ta Euroopasse ja jäi taas teisele kohale. Siis läks ta Tšeboksarysse ja sai kohalikel võistlustel hõlpsasti kuldmedali. Aasta pärast kaotust Euroopa turniiril valiti ta sportlaseks, kes peaks kandma olümpiatuld Sotši linnas. Aasta hiljem võitis ta Venemaa karika tõstmises kombineeritult Sheiko jaoks tavalises kaalukategoorias.

Poliitiline tegevus

Maxim Nikolajevitš suhtus poliitikasse alati positiivselt. Juba ammu enne oma kodulinna seadusandliku kogu liikmeks saamist toetas ta poliitilist suunda "Ühtne Venemaa". Praegusele ametikohale jõudis ta selle ametikoha eelmise esindaja tagasiastumise tõttu. 2017. aastal valiti Sheiko kandidaadiks, kes on võimeline sellele ametikohale asuma, talle anti spetsiaalne valimistunnistus.

Kaasaegne elu

2018. aasta sügisel tuli üle-Venemaa turniiril oma distsipliinis esinenud MSMK tõstmises esimest korda üle pika aja esikohalt välja. Praegu ühendab ta poliitilisi kohustusi ja juhendamist Kholmski linna laste spordikoolis. Kuulsa vägilase isikliku elu kohta on teada ainult see, et tal on armastatud naine ja kaks last.