MFM - 2016: Valgevene - Tšehhi Matši ülevaade

Anonim

Päev enne uut 2016. aastat pidi Valgevene noorte hokimeeskond pidama maailmameistrivõistluste alagrupiturniiri finaalkohtumise. Valgevene koondise rivaalid olid nende eakaaslased Tšehhist.

MFM - 2016: Valgevene - Tšehhi matši ülevaade

Valgevene rahvusmeeskond on kaotanud kõik võimalused jõuda 2016. aasta noorte jäähoki maailmameistrivõistluste play-off-etapile. Tšehhid vajasid seevastu võitu, et B-grupis kõrgemale kohale jõuda.

Mäng algas Tšehhi rahvusmeeskonna paremusega, kuid see meeskond sooritas esimese väravasse löömise alles 10 minuti pärast. Valgevene hokimängijad ei eristanud end ka tšehhide väravas rohkete löökidega, kuid väravavõimalusi oli siiski tšehhide väravas. Kohtumise esimese värava lõid tšehhid 16. minutil, mis kohtumise käigust välja ei tulnud. Shimon Stranski mõistis väljapääsu kaks ühele. Perioodi lõpus surusid tšehhid Valgevene rahvuskoondise värava poole, kuid tabloo tulemus enne vaheaega ei muutunud.

Teisel perioodil polnud veel minutitki möödas, kui Valgevene koondise kaitsja Stepan Falkovsky realiseeris väravavahiga kohtumise. Tulemustabel valgustas viigitulemust 1: 1. Pärast seda hakkasid meeskonnad mängima lahtist hokit, läbides kiiresti keskmise tsooni. 31. minutil lõi Valgevene taas värava. Jegor Shangovich realiseeris enamuse. Tšehhid reageerisid kiiresti. Paar minutit hiljem asendas Dominic Lakatos klubi siniselt joonelt viskega ja skoor muutus taas võrdseks (2: 2). Valgevene meeskond tegi siiski pausi, juhtides skoori. Taas realiseerus arvuline eelis. 38. minutil sundis sinise joone tugevaima viskega Vladislav Gontšarov Tšehhi väravavahti kapituleeruma.

Viimase kahekümne minuti jooksul kasvas Tšehhi rahvusmeeskond aktiivselt vastase värava ees, mis vilja kandis. 53. minutil kindlustas Jiri Smeikal ja paar minutit hiljem Tšehhi paremuse Radik Vesely, skoorides litter. Tulemustabel näitas numbreid 4: 3, mis näitab Tšehhi noorte hokimängijate eelist.

Valgevene rahvusmeeskond kohtumise lõpus tõmbas väravavahi tagasi, kuid see viis alles Tšehhi koondise viienda väravani. Eristas ennast Dominik Mashin, kes pani paika kohtumise lõpptulemuse - 5: 3 Tšehhi koondise kasuks.